FELSEFEMİZ & İLKELERİMİZ

Kalite ve Güven

İçeriğinde olağanüstü özellikleri bulunan nano yapılı materyallerin kullanıldığı yüksek teknoloji ürünleri geliştiren NNT Nanoteknoloji A.Ş. ürünlerinin teknolojisi ve kalitesi en üst seviyededir.
NNT Nanoteknoloji A.Ş., kaliteyi bir yaşam biçimi ve üretim modellerinde birinci önceliği olarak benimsemiş ve hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemiştir. Bizim için kalite başarının temelidir.
Kalitemizin en önemli argümanı; Nanoteknolojimizin ve ürünlerimizin, Türkiye'de ve dünya'da geçerliliği olan onlarca uluslararası akreditasyon merkezince test edilmiş, onaylanmış ve önerilmiş olmasıdır.

 

Yaratıcılık, Üretkenlik ve Gelişim

NNT Nanoteknoloji A.Ş., nanoteknoloji alanında bugüne kadar benzeri görülmemiş projelere imza atmış ve bu minvalde AR-GE çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Gelişimin yolunun yaratıcılık ve üretkenlikten geçtiğini bilerek, bilgiye dayalı tecrübelerimizi daima gelişmek ve geliştirmek için kullanmaktayız.

 

Öncülük ve Liderlik

NNT Nanoteknoloji A.Ş. benzersiz projeleriyle her zaman yol gösterici ve geleceğe ışık tutucu olmuştur. Fark etmek, farklı düşünmek, çözüm geliştirmek ve mevcut bilgilerinden yeni bilgiler üretmeye odaklanan NNT Nanoteknoloji A.Ş. yenilikçi ve şeffaf yaklaşımları ile ülkemizde ve dünyada alanında öncü ve lider olmaya devam edecektir.

 

Hedeflerimiz

Sorumluluk anlayışımız; insana ve yaşadığımız dünya'ya saygı göstermek ve korumaktır. Her zaman bu bilinç ile hareket etmekteyiz. Bu değerlere sahip çıkarak, yenilikçi nanoteknolojik çözümlerle, Türkiye'de ve dünyada, insan hayatını kolaylaştırmak ve geliştirmek üzere çalışmaktayız. Otomotiv, sanayi ve denizcilik alanındaki çevre dostu ve enerji tasarrufu sağlayan BORPOWER ürünlerimiz ve sağlık ürünlerimiz bu sorumluluk ve duyarlılığımızın en büyük göstergesidir.