HEDEFLERİMİZ

Başlıca hedefimiz; Türkiye’de ve dünyada katma değeri yüksek projelerimizi uygulamaya devam ederek ülke ekonomisine ve insanlığa olan katkımızı yeni projelerimiz ve çalışmalarımızla sürdürmektir.

NNT Nanoteknoloji A.Ş., yenilikçi, sürdürülebilir, verimli ve kaliteli hizmet anlayışıyla; nanoteknolojik çözümler sunabilme disiplini ve gücüyle Türkiye’de ilk akla gelen şirket olmuştur. Bu başarımızı uluslararası platformlar ve rekabette de sürdürmeye devam etmekteyiz.

NNT NANOTEKNOLOJİ A.Ş.

NNT Nanoteknoloji A.Ş., teknoloji alanında Cumhuriyet tarihinde ilk’leri gerçekleştirmiş, yabancı ortağı olmayan, nanoteknoloji ve bor madeni üzerine üretim yapan önemli bir teknoloji şirketidir.

İcra Kurulu Başkanı Cafer Akın tarafından, 1992 yılında fizik, kimya, ekoenerji ve malzeme bilimi uzmanlarınca kurulan NNT Nanoteknoloji A.Ş.; ülkemizde bilim ve teknolojiye yapılacak yatırımın, insanlığın geleceğine hizmet edeceği anlayışını savunarak, 19 yıllık yoğun çalışmalar sonucunda 23 adet başarılı ve alternatifsiz nanoteknoloji projesine imza atmıştır.

Know-How’u şirketimize ait olan detonasyon (şoklama) metodu ile, bor elementinden, dünyada ilk defa angstrom ve nano ölçeklerde MCDP nano bor kristalleri üretmeyi başaran NNT Nanoteknoloji A.Ş. AR-GE’lerinin, fizik kanunlarını zorlayan teknolojik bulguları, nanoteknoloji çevrelerinde büyük yankı uyandırarak makalelere konu olmaya başlamıştır.

NNT Nanoteknoloji A.Ş. tarafından, Kırklareli Sanayi Bölgesi’nde 30.000 metrekare alan üzerine kurulmuş olan Entegre Nanoteknoloji Merkezi’nde, “yılda 25 milyon karat MCDP Nano Bor kristali üretimi yapılarak”, 19 yılda geliştirmiş olduğumuz, sıra dışı özelliklere sahip 23 farklı nanoteknolojik projemizin ana hammaddesi üretilmektedir. Bu aşamadan sonra NNT Nanoteknoloji A.Ş., AR-GE’si hazır yatırım projeleri olan savunma sanayi, havacılık, potansiyel tıp ilaçları, kapalı devre motorlarda sınırsız yağlayıcılar, bilişim teknolojileri ve soğutma elemanları fabrikalarının temellerini atarak, teknolojide dünya markası olmanın gururunu halkımızla paylaşmakta; tüm dünya insanının yaşamını ve sağlığını iyileştirecek teknoloji yatırımlarına devam etmektedir.

NNT Nanoteknoloji A.Ş. nanoteknolojideki başarılı vizyonunu ve alternatifsiz nanoteknoloji ürünlerini, dünyanın gelişmiş ülkelerine kabul ettirerek, ihracat yapmakta ve ulusumuza büyük bir onur yaşatmaktadır.

İCRA KURULU BAŞKANI

Cafer AKIN
NNT Nanoteknoloji A.Ş.
İcra Kurulu Başkanı

Değerli Sektör Temsilcileri,

Hızla büyüme sürecine giren Türkiye’nin ilk nanoteknoloji şirketi NNT Nanoteknoloji A.Ş., kurulduğu 1992 yılından bugüne, bünyesinde oluşturduğu AR-GE çalışmalarıyla ülkemizin geleceğine yaptığı yatırımların meyvelerini almaya başladı.

Siz saygıdeğer güzel Türkiye’mizin yarınlarını kuran sanayicilerimiz, denizcilik sektörü temsilcilerimiz, elinde tornavidası, alnında teriyle ülke ekonomimize destek olan teknisyenlerimiz ve mühendislerimize kadar ülke ekonomimizin kalkınması için canla başla çalışan herkesi, BORPOWER’ın sunduğu çözümlerin, sizleri ve bizleri daha güçlü kıldığına inanıyoruz.

NNT Nanoteknoloji A.Ş., dünyada nanoteknoloji (malzeme bilimi) alanında 19 yılda geliştirildiği patentler, know-how’lar ve alternatifsiz 23 nanoteknoloji projesiyle, savunma sanayi, uzay sanayi, temiz enerji sektörü, alternatif tıp, ağır sanayi, elektronik, bilişim teknolojileri ve otomotiv sektörlerine, akreditasyonu yapılmış çözümler oluşturarak, sıra dışı ürünleriyle hem dünyada hem de Türkiye’de markalaşmayı başarmış, teknoloji üreterek, gelişmiş ülkeler arasında Türk teknoloji şirketi olarak global bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

NNT Nanoteknoloji A.Ş., yazılı/görsel basın ve internet aracılığıyla, dergi, katalog, broşür, afiş ve diğer tanıtıcı argümanlarla, ulaştığımız her başarıyı güncelleyerek Türk kamuoyuyla paylaşmaktadır.

Yüzlerce sanayi kuruluşu ve milyonlarca otomobil kullanıcısının, teknolojimize ve ürünlerimize gösterdikleri ilgi ve hassasiyetten dolayı NNT Nanoteknoloji A.Ş. adına minnet ve şükranlarımızı arz eder, saygılar sunarım.

DEĞERLERİMİZ

~ Kalite ve Güven
İçeriğinde olağanüstü özellikleri bulunan nano yapılı materyallerin kullanıldığı yüksek teknoloji ürünleri geliştiren NNT Nanoteknoloji A.Ş. ürünlerinin teknolojisi ve kalitesi en üst seviyededir.
NNT Nanoteknoloji A.Ş., kaliteyi bir yaşam biçimi ve üretim modellerinde birinci önceliği olarak benimsemiş ve hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemiştir. Bizim için kalite başarının temelidir.
Kalitemizin en önemli argümanı; nanoteknolojimizin ve ürünlerimizin, Türkiye’de ve dünya’da geçerliliği olan onlarca uluslararası akreditasyon merkezince test edilmiş, onaylanmış ve önerilmiş olmasıdır.

~ Yaratıcılık, Üretkenlik ve Gelişim
NNT Nanoteknoloji A.Ş., 30.000 m2 alan üzerinde kurulmuş olan Ortadoğu’nun en büyük AR-GE Merkezi ve 5 ayrı üretim fabrikasıyla nanoteknolojide bir dünya markasıdır. NNT Nanoteknoloji A.Ş., nanoteknoloji alanında bugüne kadar benzeri görülmemiş projelere imza atmış ve bu minvalde AR-GE çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Gelişimin yolunun yaratıcılık ve üretkenlikten geçtiğini bilerek, bilgiye dayalı tecrübelerimizi daima gelişmek ve geliştirmek için kullanmaktayız.

~ Öncülük ve Liderlik
NNT Nanoteknoloji A.Ş. benzersiz projeleriyle her zaman yol gösterici ve geleceğe ışık tutucu olmuştur. Fark etmek, farklı düşünmek, çözüm geliştirmek ve mevcut bilgilerinden yeni bilgiler üretmeye odaklanan NNT Nanoteknoloji A.Ş. yenilikçi ve şeffaf yaklaşımları ile ülkemizde ve dünyada alanında öncü ve lider olmaya devam edecektir.

~ Sorumluluk ve Duyarlılık
Sorumluluk anlayışımız; insana ve yaşadığımız dünya’ya saygı göstermek ve korumaktır. Her zaman bu bilinç ile hareket etmekteyiz. Bu değerlere sahip çıkarak, yenilikçi nanoteknolojik çözümlerle, Türkiye’de ve dünyada, insan hayatını kolaylaştırmak ve geliştirmek üzere çalışmaktayız. Otomotiv, sanayi ve denizcilik alanındaki çevre dostu ve enerji tasarrufu sağlayan BORPOWER ürünlerimiz ve sağlık ürünlerimiz bu sorumluluk ve duyarlılığımızın en büyük göstergesidir.

SERTİFİKALARIMIZ

BASINDA NNT

VİDEOLAR